Služby

Ideální je vše vyřídit elektronicky.

 

V případě, že musíte k nám, prosíme o dodržování těchto pravidel pro naši společnou bezpečnost:

 

-          při návštěvě firmy použijte roušky a desinfekci,

-          do provozu firmy vstupujte jednotlivě,

-          dodržujte vzájemné odstupy minimálně 2 metry.

 

 Spolu to dáme!

Poptávkový formulář
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Proč využít našich služeb

 • Snížíte náklady na účetnictví o 50 %
  Svěřte své účetnictví do rukou našich odborníků a ušetříte firmě náklady za školení zaměstnancůinvestice do účetních softwarů a hardwarů. Vaše mzdové náklady na účetní práce klesnou minimálně o 50 %.
 
 • Získáte více času na rozvoj podnikání
  Nechte starosti s účetnictvím na nás a věnujte veškerou svou energii hladkému fungování firmy. Ušetřené náklady na účetní práce můžete investovat do rozvoje firmy.
 
 • On-line přístup k vašim datům
  Služby poskytujeme klasickými (dávkovými) technologiemi, nebo klient/serverovými technologiemi, kdy máte ke svým elektronickým datům on-line přístup. Ve všech případech se můžete spolehnout na ochranu dat proti přístupu třetích osob. Zajišťujeme také archivaci dat.
 
 • Dostanete ekonomické a daňové poradenství
  Našim klientům radíme a pomáháme s problémy z oblasti daní, ekonomiky a účetnictví. Pomůžeme vám také s používáním datových schránek.
 • Zaměstnáváme pouze odborníky
  Naši zaměstnanci jsou certifikovanými účetními. Soustavně se vzdělávají a prohlubují si kvalifikaci. S vedením účetnictví a daní mají dlouholeté zkušenosti a mají přístupy do odborných účetních, daňových a právních databází.
 
 • Jsme pojištěni proti případným chybám
  Plně odpovídáme za svoji práci a nic nenecháváme náhodě. Na případné chyby jsme pojištěni: u účetní odpovědnosti na 10 milionů Kč a u Centra bytové správy na 20 milionů korun.
 
 • Postaráme se o bezproblémové připojení počítačů na servery
  Zajistíme komplexní internetové připojení vašich počítačů na naše servery, případně naše počítače připojíme k vašemu serveru.
Slovensko

Služby pro české firmy podnikající na slovensku

Poskytujeme servis pro české firmy, které chtějí podnikat na Slovensku. Pomůžeme vám s účetnictvím, legislativou a další nezbytný servis.
© 2019 CESORG, Centrum bytové správy spol., s.r.o.