Reference

Kvalitu naší práce dokazuje velké portfolio spokojených klientů. Pracujeme pro malé i velké firmy. Prohlédněte si ukázky našich referencí.

Anocote Limited ČR, o.s

"Zaměstnanci jsou vždy velmi srdeční a ochotní pomoct s jakoukoliv službou i dotazem, který na ně máme. Nesmírně si vážíme naší vzájemné spolupráce, která nás obohacuje profesionálně i osobně."

19. 12. 2016
Anocote logo
"Všem zaměstnancům společnosti CESORG vyjadřujeme upřímné poděkování za veškeré služby, kterých se nám od nich dostává. Od začátku působení naší firmy jsme nadmíru spokojení se službami, vysokou profesionalitou a vřelostí, se kterou přistupují ke všem našim potřebám, a to v kteroukoliv denní hodinu.
 
Zaměstnanci jsou vždy velmi srdeční a ochotní pomoct s jakoukoliv službou i dotazem, který na ně máme. Nesmírně si vážíme naší vzájemné spolupráce, která nás obohacuje profesionálně i osobně."
Ing. Jiří Vyčítal
Ředitel / General Manager
Anocote Limited ČR, o.s.                              
A member of the Anochrome Group


Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku

"Poděkování za velmi profesionální a na druhé straně velmi lidský přístup a obdiv nad tím, s jakou efektivitou a nasazením se vypořádávají s předáváním našich neúplných informací k (pře)nastavení naší mzdové správy."

12.1. 2016
Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, CesOrg
"Poděkování za velmi profesionální a na druhé straně velmi lidský přístup, který mají k naším zaměstnancům i spolupracovníkům z vedení naší školy, a obdiv nad tím, s jakou efektivitou a nasazením se vypořádávají s předáváním našich neúplných informací k (pře)nastavení naší mzdové správy.
 
A to vše ještě nad rámec naší smlouvy, kdy pomáhají ještě s „kostlivci“ z loňského roku a to bez sebemenšího náznaku této skutečnosti."
Ing. Jan Opitz
ředitel SUPŠ HNN  
www.hnn.cz


Nejrozšířenější jazykový e-learning v České republice

"Mimo vedení účetnictví a vedení mzdové agendy nám společnost CESORG velmi pomohla při zpracování podkladů pro monitorovací zprávy grantových příležitostí. Díky kvalitně odvedené práci proběhly kontroly z kraje bez problémů."

On-line jazyky
"Jsme společnost ONLINE learning s.r.o. a běhěm prvních čtyř let svého působení na trhu jsme vyrostli v jedničku elearningového vzdělávání v České republice. Nabízíme svým 40 tis. studentům téměř 100 jazykových kurzů. Provozujeme jazykový e-shop www.onlinejazyky.cz a vzdělávací internetový jazykový magazín s e-shopem www.sogoodlanguages.com. Nyní rozvíjíme i expanzi na světové trhy. Mimo tuto rozsáhlou činnost jsme realizovali i dvě grantové příležitosti.
 
S firmou CESORG spolupracujeme již od svého vzniku a se vším nám je nápomocná. Mimo vedení účetnictví a vedení mzdové agendy nám společnost CESORG velmi pomohla při zpracování podkladů právě pro monitorovací zprávy grantových příležitostí. Díky kvalitně odvedené práci proběhly kontroly z kraje bez problémů. Vstřícné jednání, pečlivost, ochota a odbornost jsou vlastnosti, kterých si velmi ceníme. Tímto bychom chtěli společnosti CESORG poděkovat za dosavadní spolupráci a profesionální přístup."
Ing. Martin Dvořák, Ph.D.
jednatel společnosti


Užitečné semináře.cz

'Díky spolupráci s Cesorgem se mohu spolehnout na to, že oblast financí, včetně veškerých odborných novinek a mých s tím souvisejících následných 'povinností', mám kvalitně vyřešenu a mohu se soustředit na vlastní práci.'

Užitečné semináře - logo
"Se společností CESORG, spol. s.r.o. spolupracuji již od roku 2012, tedy od založení firmy. Velmi oceňuji především profesionalitu, kvalitu a zodpovědnost všech, se kterými jsem měla možnost v Cesorgu pracovat. Rovněž efektivnost a rychlost zpracování je pro mě velkým přínosem.
 
Díky spolupráci s Cesorgem se mohu spolehnout na to, že oblast financí, včetně veškerých odborných novinek a mých s tím souvisejících následných "povinností", mám kvalitně vyřešenu a mohu se soustředit na vlastní práci."
Hana Šimánková UŽITEČNÉ SEMINÁŘE.CZ
majitelka


Bohemia-Trafo

Vaši zaměstnanci mi nikdy neřekli NE na má mnohdy specifická přání a odevzdávají v 99 % požadované doklady včas a v perfektní kvalitě. Paní Bekrová, děkuji za vše a přeji Vám pevné zdraví a ještě moc úspěšných let.

Vážená paní Ing. Bekrová,
Bohemia Trafo
spolupracuji s účetní firmou Cesorg již od roku 1999, tedy již 18 let a mohu jako jednatel a ředitel společnosti Bohemia–Trafo tvrdit, že neznám jinou lepší účetní firmu, která by dokázala vyhovět našim různorodým přáním a to jsem se za dobu své praxe mohl seznámit s prací několika dalších účetních firem.
 
Firmu Bohemia–Trafo jsem přebíral v roce 1999 ve ztrátě a bez funkčního účetnictví. Děkuji za pomoc při nastolení pořádku a zavedení systému v účetnictví i za návrh mé jmenovací smlouvy a uspořádání valné hromady i s tlumočením do němčiny v Cesorgu.
 
Dalším milníkem, na který nezapomenu byla doba, kdy jsme v roce tuším 2004 osm týdnů nedostali ani jednu objednávku. A vy jste nás podpořili.
 
Za léta spolupráce jsme s vámi hladce prošli desítkami změn zákonů a to tak, že jsme za celou dobu spolupráce dostali k doplacení po všech možných kontrolách z úřadů pouze několik set korun, poslední kontrola z FU 2016, která u nás byla celý týden byla zakončena protokolem, ve kterém je nalezený rozdíl 0,- Kč!!
 
V roce 2011 jsme společně získali závazné stanovisko na cenu nájemného od FU a v loňském roce závazné stanovisko na cenovou politiku přeprodeje materiálu s naší mateřskou firmou Tramag v Německu, následná kontrola v letošním roce proběhla bez problémů.
 
V roce 2015 jste nám pomohli zajistit auditorku, protože jsme obratem a velikostí spadli ze zákona do povinnosti mít audit účetnictví. Vše proběhlo hladce a za rozumnou cenu.
Vedete nám mzdy a kdykoli velice kvalitně radíte, kontroly z inspektorátu práce nacházejí pouze formální chyby, jako je chybějící podpis při předání zápočtového list zaměstnanci. Nikdy nebyly zjištěny nedoplatky na mzdě, nebo pojištění a daních.
 
Vaši zaměstnanci mi nikdy neřekli NE na má mnohdy specifická přání a odevzdávají v 99 % požadované doklady včas a v perfektní kvalitě.
Paní Bekrová, děkuji za vše a přeji Vám pevné zdraví a ještě moc úspěšných let.
 
S přátelským pozdravem,
 
Josef Beran
jednatel


Slovensko

Služby pro české firmy podnikající na slovensku

Poskytujeme servis pro české firmy, které chtějí podnikat na Slovensku. Pomůžeme vám s účetnictvím, legislativou a další nezbytný servis.
© 2019 CESORG, Centrum bytové správy spol., s.r.o.