Služby

Mzdy

Daniela Grossová

zpracování mezd outsoursingovou službou, na které výrazně ušetříte

V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a  víme, že tzv. outsourcing je služba pro firmu výhodná, neboť šetří náklady, starosti s organizací práce a přenáší odpovědnost na někoho jiného, který je na zpracování daleko více zainteresován, než váš vlastní zaměstnanec.  
 
 
Vedení mezd to je přesnost a spolehlivost.
Poptávkový formulář
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Co klientovi garantujeme?

Nejenom výpočet měsíčních mezd pro zaměstnance a distribuci výplatních lístků. Nabízíme tzv. komplexní službu, která od měsíčního zpracování mezd, včetně všech přehledů pro zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení zahrnuje i zpracování sestav pro sledování nákladů souvisejících se mzdami (např. v oblasti čerpání rozpočtů, či dotačních titulů atpod.), včetně personálního poradenství.

Za svoji práci ručíme

Naši zaměstnanci jsou zkušení, pravidelně sledují změny v legislativě formou školení a mají dlouholeté zkušenosti s tzv. vzdáleným  zpracováním služby. Klient je u nich vždy na prvním místě, kdy přesnost a spolehlivost je pro ně neodmyslitelná  Za svoji práci ručí a vždy dodržují platné zákony i v oblasti ochrany osobních údajů

Naše nabídka zpracování?

Přímo na našich programech, či vzdáleně ve vašem programu. Nechte zpracování mezd na nás, ušetříte si náklady i starosti.
Slovensko

Služby pro české firmy podnikající na slovensku

Poskytujeme servis pro české firmy, které chtějí podnikat na Slovensku. Pomůžeme vám s účetnictvím, legislativou a další nezbytný servis.
© 2019 CESORG, Centrum bytové správy spol., s.r.o.